Srebrne Miasto w Akwareli
Wystawa malarstwa akwarelowego autorstwa Kasi Wiercińskiej
Czas trwania wystawy: 9 maja - 2 czerwca 2026
Miejsce: Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej
ul. Zamkowa 5, Tarnowskie Góry
Zapraszamy na wystawę, podczas której Tarnowskie Góry zagrają główną rolę! To wyjątkowa okazja do zatrzymania się na chwilę i spojrzenia na portrety miasta w roku jubileuszu 500-lecia Tarnowskich Gór. Na wystawie zaprezentowanych zostanie 13 obrazów przedstawiających miejskie widoki i krajobrazy tak dobrze znane mieszkańcom. Wśród nich znajdą się m.in. ulica Krakowska, ratusz o poranku w lawendowych barwach, rynek w zimowej scenerii, park miejski, a także wizerunek Jana III Sobieskiego na koniu oraz leśne inspiracje.
Zapraszam do kontaktu w razie pytań oraz do obejrzenia wystawy online:
www.KasiaWiercinska.com/tg.html
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
IG: @kasia_wiercinska


