Ze smutkiem żegnamy naszego przyjaciela, kolegę, rysownika i akwarelistę –członka Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich.

Wspominamy wspólne wyjazdy plenerowe w Polsce, ale również we Włoszech, Hiszpanii oraz wspaniały magiczny plener na Korsyce.

Nie zapomnimy naszej wspólnej pracy, dyskusji, wieczornego szkicowania postaci.

Żegnamy Cię Marku !!!!!

marek

© SAP - Stowarzyszenie Akwarelistów Polskich 2026 Stowarzyszenie Akwarelistów Polskich.
Wykonanie: solmedia.pl