Ze smutkiem żegnamy naszego przyjaciela, kolegę, rysownika i akwarelistę –członka Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich.
Wspominamy wspólne wyjazdy plenerowe w Polsce, ale również we Włoszech, Hiszpanii oraz wspaniały magiczny plener na Korsyce.
Nie zapomnimy naszej wspólnej pracy, dyskusji, wieczornego szkicowania postaci.
Żegnamy Cię Marku !!!!!


