Jestem emerytowanym nauczycielem dyplomowanym plastyki i języka niemieckiego z 31 letnim stażem. W pracy z młodzieżą uzyskiwałem i uzyskuję liczne sukcesy zarówno w konkursach plastycznych jak i konkursach wiedzy o sztuce. Moi uczniowie   z powodzeniem kontynuują naukę w liceach plastycznych, uczelniach artystycznych całego kraju
a także na takich kierunkach jak: architektura czy architektura krajobrazu.

Moją przygodę z akwarelą rozpocząłem w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu, później na Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz na kierunku wychowanie plastyczne na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Po ukończeniu studiów wykorzystywałem tę szlachetną technikę podczas licznych plenerów krajowych i zagranicznych. Ponieważ akwarela kryje w sobie wiele tajemnic zamierzam je ciągle odkrywać i doskonalić swoje umiejętności warsztatowe.

Edukacja plastyczna:
- Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu
- WSP Kraków- kierunek wychowanie plastyczne.   
Poza tym jestem absolwentem filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Udział w plenerach: w Erfurcie, w Kassel, w Aurich (Niemcy), „Baranowskie pejzaże”, „Kobyla Góra  i okolice”, w Ostrzeszowie i innych.
Udział w wystawach: poplenerowych w Erfurcie, Aurich, Baranowie, Ostrowie Wielkopolskim, Ostrzeszowie, Kępnie, Laskach, Bralinie, Rychtalu oraz w Przeglądach Twórczości Nauczycieli Plastyki w Kaliszu.


Ulubione techniki: akwarela i pastel.
Adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   tel.kom. 509633171