Ewelina Maliborska architekt, rysownik, akwarelista. Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej: Architekturę i Urbanistykę oraz Architekturę Krajobrazu. Oprócz pracy architekta jej główną domeną stała się akwarela. Od kilku lat tworzy prace w tej technice. Obrazy swoje prezentowała dotychczas na wystawie w galerii Kotłownia w Krakowie oraz w galerii Przy Bramie w Lublinie. Odnosi sukcesy zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Jest laureatką w konkursie "Lodi in pittura" - włoskiego Lodi w malarskie, organizowanego w Italii.
Dwukrotnie zajęła drugie miejsce w konkursie "Lublin w Malarstwie" . Ponadto ma na swoim koncie wiele wyróżnień. Prowadzi warsztaty z akwareli w Lublinie, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Czynnie bierze udział w wystawach zbiorowych Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie. Stale stara się doskonalić swoja umiejętności . Jej ścieżkę rozwoju oraz prace można prześledzić na stronie: www.aquawell.pl
Od 2018 roku członek SAP


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
+48 665 67 29 64