Serdecznie zapraszam na wernisaż wystawy Michała Suffczyńskiego pt. ,,CHWILE ZATRZYMANE", który odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 23.11.2019 o godzinie 18:00 w Galerii OKNA MBP w Lublinie, ul. Peowiaków 121, I piętro. Wystawa czynna będzie od 23.11.2019 do 31.12.2019.

Filarem twórczości Michała Suffczyńskiego jest doskonały warsztat. W sposób perfekcyjny opanował on zarówno rysunek, jak i malarstwo akwarelowe. Obu tym dziedzinom poświęcił zresztą kilka interesujących książek, które mogą być świetnym przewodnikiem zarówno dla artystów plastyków, architektów, jak i dla studentów, czy hobbystów. Rysunek strukturalny był zresztą tematem jego pracy doktorskiej.
Wrodzony talent, poparty latami studiów w połączeniu z malarską wrażliwością i dyscypliną architekta pozwala mu tworzyć zarówno niezwykłe kompozycje miejskie, letnie i zimowe krajobrazy, jak i skomplikowane panoramy oraz urbanistyczne wizualizacje. Ze swobodą i pieczołowitością w oddawaniu szczegółów artysta rysuje i maluje wnętrza kościołów, pałaców, martwe natury, skomplikowane maszyny, ludzi, portrety i zwierzęta. W twórczości Michała Suffczyńskiego wyraźnie dominuje przekonanie, że fundamentem obrazu jest perfekcyjny rysunek.

 

Serdecznie zapraszam na moją wystawę do hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, wystawa otwarta do 8 grudnia 2019 r.

Autorem plakatu jest Witold Mysyrowicz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 20