Urodzony w Hanoi, Wietnam i zamieszkały w Polsce od 1991 r.

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, dyplom inżynierski u dr arch. Magdaleny Staniszkis w 2009 r. oraz dyplom magisterski u dr. arch. Krzysztofa Domaradzkiego w 2011 r.

Prowadzi wraz z przyjaciółmi własne studio architektury i rysunku "Lineare" oraz współpracuje z biurami architektonicznymi i agencjami reklamowymi przy projektach, odręcznych wizualizacjach i ilustracjach reklamowych. Od 6-ciu lat uczy rysunku, m.in. przygotowując uczniów na uczelnie architektoniczne.

Oprócz działalności projektowej i dydaktycznej zajmuje się również profesjonalnie malarstwem akwarelowym zdobywając nagrody w międzynarodowym festiwalu akwareli w Bellagio w 2012 r. i w konkursie pt. "Stara Praga w Rysunku i Akwareli". Jego prace znajdują się w licznych galeriach.

Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich oraz organizatorem i uczestnikiem licznych plenerów rysunkowych w Polsce i za granicą (Francja, Hiszpania, Litwa, Austria, Czechy, Włochy, Niemcy). Brał udział w wielu wystawach m.in. “Galeria Mistrzów Canson” i “Warszawski Plener Wielokulturowy”.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. | www.minhdam.com | www.lineare.pl